СИСТЕМА ОПОВІЩЕННЯ


Система оповіщення необхідна для попередження і вчасного інформування людей в населених пунктах і на територіях підприємств про небезпеку надзвичайної ситуації, повітряної чи іншої тривоги. Відсутність системи оповіщення може призвести до наслідків різного ступеню важкості. Тому кожен населений пункт повинен мати свою локальну систему оповіщення при можливості об'єднану із системою оповіщення територіальної громади, району, області.
Малопотужні системи оповіщення
Системи оповіщення можуть мати різну потужність, щоб забезпечити інформування і попередження населення, на відповідній території, площі.

Варіант 1

1х30 Вт
Варіант 2
2х15 Вт
Варіант 3
3х10 Вт
До комплекту малопотужної системи оповіщення входить мікшер-підсилювач потужністю 30 Вт, мікрофон на гнучкій шийці та рупори-гучномовці різної потужності. Легке підключення гучномовців до підсилювача кабелем ШВВП або ПВС.
Потужні системи оповіщення
Варіант 1

2 рупори по 50 Вт (з можливістю розширення до 4 рупорів)
Варіант 2

4 рупори по 50 Вт
До комплекту потужної системи оповіщення входить трансляційний (100 В) мікшер-підсилювач потужністю 240 Вт, визивна станція з мікрофоном на гнучкій шийці та рупори-гучномовці потужністю 50 Вт та захистом IP66.

Мікшер має 6 вихідних зон з можливістю регулювання гучності на кожну зону. Входи – 4 мікрофонні та 2 джерел сигналу лінійного рівня. Також можна програвати файли з USB-флешкі, SD-карти або по Bluetooth. Також є вбудований FM-тюнер.

Визивна станція з можливістю вибору зони повідомлення, поєднання з підсилювачем звитою парою до 1 км.

Розмір рупорів-гучномовців (ШхВхГ) – 360х255х315 мм, вага з кріпленням - 4 кг.

Легке підключення гучномовців до підсилювача кабелем ШВВП або ПВС.

IP система оповіщення
IP система оповіщення може забезпечити централізовану передачу сигналу по кабельним, оптичним чи бездротовим IP каналам, що забезпечує високу надійність і гнучке управління.

До комплекту IP системи оповіщення входить обладнання для диспетчерської, що розташована у адміністративному центрі громади та необхідна кількість комплектів обладнання для розташування у всіх населених пунктах громади, по одному у кожному населеному пункті.

Монтажні роботи та витратні матеріали розраховуються окремо.

             Виникли питання - напишіть нам

E-mail: info@leater.od.ua

Адреса для кореспонденції: 65003 м. Одеса, вул. Чорноморського Козацтва 103, оф 104

              Герасимович Дмитро Олегович

             Менеджер відділу продажів обладнання та проектів

               (у тому числі питання, пов'язані з орендою техніки)

    Тел.: +380 (67) 557-13-19


© All Right Reserved. My company Inc.
e-mail us: hello@company.cc
Made on
Tilda