Комплексні системи безпеки та відеонагляд


Проєктуємо та впроваджуємо рішення, що гарантують всебічний захист людей та майна, сприяють ефективному виконанню бізнес-процесів та підвищують комфорт і якість життя людей.
Опис рішення
Надійна та безпечна експлуатація об’єкту, ефективна робота або комфортне проживання людей забезпечуються продуманим поєднанням різних складових безпеки:
  • відеонагляду
  • системи контролю доступу
  • пожежної та тривожної сигналізацій
  • системи контролю периметру
  • системи оповіщення та аналітичних програмних продуктів
  • Саме завдяки правильному поэднанню всіх складових комплексу фізичної безпеки створюється єдина цілісна безпекова екосистема, яка ефективно виконує завдання за мінімального втручання людей

Сучасна система безпеки виконує не тільки функції захисту, а й підвищує ефективність ваших бізнес-процесів. Впровадження системи посилює ефективність заходів безпеки, покращує діяльність підприємства, а умови праці робить комфортнішими.
Ми добре розуміємось на специфіці таких систем для різних об'єктів та підприємств, адже впроваджували їх на секретних військових об’єктах, у великих банках, державних установах, житлових комплексах закритого типу, на транспортних об’єктах, виробничих підприємствах та у приватних будинках.
Комплексна система безпеки (КСБ) об’єднує всі підсистеми фізичної безпеки, керує безпековим обладнанням та гарантує всебічний захист інфраструктури об’єкту, майна та людей.
Тільки досвідчений інтегратор може гарантувати, що система буде ефективно і при цьому непомітно працювати задля вашої безпеки; створить найефективніші протоколи реагування, сформовані на аналізі достовірних даних, отриманих з кількох джерел. Наприклад, інформація з датчика задимлення звіряється з даними відеонагляду, система оповіщення ввімкнеться вчасно та надасть необхідні сигнали та повідомлення, система керування доступом розблокує двері для безперешкодної евакуації, пожежна сигналізація викличе пожежних, електроживлення вимкнеться, а система пожежогасіння спрацює вчасно і саме там, де сталося займання.
З системою комплексної безпеки можуть інтегруватися також і системи життєзабезпечення – керування освітленням, кондиціонування та вентиляція, «розумний будинок», системами автоматичного пожежогасіння, зв’язку та іншими. Чим глибша інтеграція систем на об’єкті, тим ефективніше вони працюватимуть.
Для забезпечення всебічного захисту системи можуть бути інтегровані з комплексами безпечного міста або безпечної країни.

Системи відеонагляду та відеоаналітики

Призначені для контролю і аналізу переміщень, поведінки людей, транспортних засобів, стану матеріальних цінностей, а також для фіксації та аналізу будь-якої іншої відеоінформації. Можуть бути хмарні або on site, побудовані з використанням камер різного типу, призначення та технічних характеристик.

У поєднанні зі спеціалізованими програмними продуктами наші системи допомагають не тільки розслідувати інциденти, а й попереджати виникнення небажаних ситуацій.

Відеонагляд сьогодні використовується як задля безпеки, так і у виробничих процесах. Наприклад, питання безпеки – це зчитування номерів авто, розпізнавання облич, контроль перетинання певних зон, аналіз та сповіщення про нетипову поведінку відвідувачів. Виробничі процеси – зчитування маркувань вантажів, контроль наявності спецодягу, підрахунок кількості відвідувачів чи покупців та аналіз їх поведінки, наявність черги та час очікування, а також розпізнавання обличчя для карти лояльності покупця тощо.

Залежно від складності завдання ми використовуємо камери та ПЗ різних виробників – Bosh, Axis, Hanwha, Hikvision, Milestone та ін. Маємо в арсеналі досить складні комплексні рішення. Вибираючи постачальника, завжди враховуємо специфіку завдань, які планується вирішувати, а також співвідношення ціна/якість /функціонал, оскільки кожен виробник має свої сильні сторони та певні ціни на продукцію.

Система контролю периметру
Побудована на відеокамерах або електромагнітних датчиках, дозволяє запобігти несанкціонованому проникненню на об’єкт і попередити охорону або власника про наміри зловмисників перетнути периметр. Обладнання Bosch, Satel, Optex, Hanwha, Axis від “Літер” надійно працює в системах, встановлених на військових об’єктах, складах, потужних виробництвах та приватних територіях. Інтегрується з системами відеонагляду та охоронної сигналізації.
Системи контролю доступу

Карткові (RF ID), біометричні (за відбитком пальця або за технологією розпізнавання облич) або такі, що використовують авторизацію за допомогою смартфону (NFC, BLE, тощо). Створюються на продуктах Uprox, Bosch, Suprema, Prima, Hikvision. Призначені для керування доступом на об’єкт людей, транспорту, вантажів, а також контролю доступу до окремих приміщень і елементів інфраструктури, до матеріальних цінностей, послуг або інформаційних систем.

Системи керують різними засобами закриття (блокування) – від звичайного електромагнітного замка до шлагбауму або турнікету. Інтегруються з системами відеонагляду, контролю та обліку робочого часу, дистанційного вимірювання температури та іншими системами – наприклад, керування персоналом, ERP, тощо.

Охоронна сигналізація
Обладнується різноманітними датчиками (наприклад, датчики руху, розбиття скла, відкривання дверей та вікон) від Bosch, Satel та інших виробників. Вони призначені для детекції проникнень та попередження операторів системи безпеки, мешканців, власників, про порушення режиму доступу або скоєння інших небажаних дій. У поєднанні з системою відеонагляду формує об'єктивну картину стану безпеки на об'єкті.
Пожежна сигналізація

Призначена для оперативного визначення джерел задимлення, високої температури та своєчасного сповіщення присутніх людей і пожежної охорони. Подає відповідні команди про небезпеку та необхідність виконання протокольних дій системам пожежогасіння, керування подачі електроживлення, системі контролю доступу та керування будівлею. Побудована на датчиках температури та задимлення від Bosch, Tірас й інших виробників. Поєднується з системами відеонагляду, керування доступом, сповіщення та пожежогасіння – дозволить, у разі виникнення небезпеки вчасно евакуювати людей, цінності та мінімізувати збитки.

Діяльність зі встановлення систем пожежної сигналізації є ліцензованою. “Літер” має ліцензію на право надання послуг з проєктування, монтажу та пусконалагодження систем пожежої сигналізації від 23.06.2020 № 373

 Виникли питання - напишіть нам

E-mail: info@leater.od.ua

Адреса для кореспонденції: 65003 м. Одеса, вул. Чорноморського Козацтва 103, оф 104

       Герасимович Дмитро Олегович

             Менеджер відділу продажів обладнання та проектів

               (у тому числі питання, пов'язані з орендою техніки)

  Тел.: +380 (67) 557-13-19


© All Right Reserved. My company Inc.
e-mail us: hello@company.cc
Made on
Tilda