ДИСПЕТЧЕРСКІ ТА СИТУАЦІЙНІ ЦЕНТРИ


Ми завжди враховуємо спеціалізацію та особливості об'єкта чи підприємства для якого проєктуємо рішення.
Опис рішення
Диспетчерські центри та ситуаційні кімнати – один з найефективніших інструментів сценарного управління підприємствами, інфраструктурою, виробничими процесами. Завдяки комплексному, всебічному аналізу процесів та контролю над ними, диспетчерські центри та ситуаційні кімнати дозволяють отримувати цілісну картину роботи підприємства, міста, служби або виробничої лінії, порівнювати контрольні показники системи, аналізувати показники ефективності, відслідковувати важливі закономірності й тенденції, що визначають динаміку ситуацій та процесів. Системи дозволяють прогнозувати події та попереджати небажані інциденти, допомагають приймати ефективні управлінські рішення, формувати протоколи реагування, планувати зміни, необхідні для покращення ефективності роботи підконтрольної системи, мережі, підприємства. Системи забезпечують:
  • Збір, систематизацію та аналіз інформації про стан системи, перебіг процесів та динаміку розвитку ситуацій.
  • Оперативне відображення інформації про стан систем та окремих вузлів, потужність, продуктивність.
  • Інформування про штатні та позаштатні ситуації, прогноз виникнення тих чи інших ситуацій.
  • Формування та відпрацювання протокольних дій для ефективного та швидкого реагування на події.
  • Ефективну алокацію ресурсів.
  • Інформацію, необхідну для планування та бюджетування ресурсів.
Відеостіни
Відеостіна зазвичай складається з кількох екранів. Використовуються професійні дисплеї, відеокуби або LED-панелі, що дозволяють відображати контрольні параметри. Ці дисплеї мають спеціальні оптичні характеристики та можуть багато років працювати у безперервному режимі. Це центральний елемент диспетчерської, він забезпечує візуалізацію процесів, стану підконтрольних систем та подій у реальному часі, відображає аналітичну інформацію, надає звіти та допомагає диспетчерам приймати рішення. Будуються відеостіни на проєкційних кубах Barco, Delta або професійних дисплеях Samsung, LG , Barco
Контролери відеостіни
Контролер відеостіни  Digibird, Datapath або VuWall. Відповідає за правильне відображення параметрів, передачу кольорів, геометрії, зведення “картинки” на кількох дисплеях, коректну та безпечну роботу відеостіни.
Робочі місця операторів (консолі), та спеціальні меблі
Ситуаційні центри створюються для забезпечення ефективної, швидкої та злагодженої роботи диспетчерів, менеджерів оперативного зв’язку з іншим персоналом. Проєктуємо їх максимально продуманими, багато уваги приділяємо облаштуванню робочого проостору та системам життєзабезпечення; щоб мінімізувати втому та дискомфорт операторів, намагаємось нейтралізувати фактори, які негативно впливають на концентрацію, швидкість реакцій та якість прийняття рішень. Використовуємо обладнання  RDI (furniture), Knurr, HP, Dell.
Системи зв'язку, фіксації інформації
Залежно від призначення диспетчерського центру облаштуємо його сучасними засобами зв'язку, створимо серверну кімнату або дата-центр, встановимо обладнання для збереження та обробки даних: HP, Dell, Synology, Cisco, Logitech, Yealink, Aver.

 Виникли питання - напишіть нам

E-mail: info@leater.od.ua

Адреса для кореспонденції: 65003 м. Одеса, вул. Чорноморського Козацтва 103, оф 104

       Герасимович Дмитро Олегович

             Менеджер відділу продажів обладнання та проектів

               (у тому числі питання, пов'язані з орендою техніки)

  Тел.: +380 (67) 557-13-19


© All Right Reserved. My company Inc.
e-mail us: hello@company.cc
Made on
Tilda