ПЛАТФОРМА ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ

"РОЗУМНЕ (БЕЗПЕЧНЕ)" МІСТО










Життя сучасного мегаполіса вимагає високоточного геопросторового підходу для збору, обробки, візуалізації і керування великими обсягами інформації. "РОЗУМНЕ МІСТО (SMART CITY)", "БЕЗПЕЧНЕ МІСТО (SAFE CITY)" неможливе без високотехнологічних рішень.

Одне з таких рішень — сучасна програмно-апаратна платформа (ПАП) LeatEYE. ПАП LeatEYE розташовується в центрі керування (ситуаційному центрі (СЦ)) міста і забезпечує інтеграцію інформаційних систем і підтримку прийняття рішень усіма службами міста (Адміністрація, ДСНС, Швидка допомога, Поліція, Міськводоканал, Служба управління дорожнім рухом, та ін.).

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ ПАП LeatEYE:
ЗБІР ІНФОРМАЦІЇ ВІД РІЗНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І ДАТЧИКІВ. ПАП забезпечує ефективну інтеграцію систем відео-спостереження, контролю доступу та інших систем фізичної та інформаційної безпеки, датчиків стану об'єктів міста, тривожних кнопок, інформаційних систем міських служб та ін.

ВІДОБРАЖЕННЯ ОПЕРАТИВНОЇ СИТУАЦІЇ У ФОРМІ ЦІЛІСНОЇ ОПЕРАЦІЙНОЇ КАРТИНИ дозволяє представити складну інформаційну обстановку на електронній карті центрального дисплея (відеостіни) ситуаційного центру, тим самим підвищуючи обізнаність операторів. За рахунок цього досягається підвищення ефективності реагування на аварійні і нештатні ситуації (інциденти) і взаємодія різних міських служб. На екрані центрального дисплея і екранах дисплеїв операторів відображається вся необхідна інфраструктура міста - карта, критично важливі об'єкти з можливістю їх поверхового моніторингу, зображення від відеокамер та інших датчиків, розташування датчиків, розташування транспорту і мобільних груп реагування, зведена аналітична інформація про стан міста і його служб та ін. Цілісна операційна картина - найважливіший інструмент підтримки прийняття рішень в ситуаційному центрі міста.
ПОДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ В ФОРМАТІ тривимірної геоінформаційної системи (ГІС) дозволяє відобразити багатошарову картину:
1. Інформаційний рівень (Події, адреси)
2. Мобільні об'єкти (Поточні позиції транспортних одиниць і груп мобільного реагування, дані трекінгу)
3. Рівень тривог (Події або тривоги, зони контролю)
4. Відеокамери і датчики (Місця розташування і поточне поле огляду, розташування датчиків)
5. Будівлі, Інфраструктура (3D-будівлі, будівлі з внутрішньою 3D-структурою)
6. Карти вулиць, карти об'єктів (Деталізована дорожня інформація)
7. Супутникові карти (Картографічна інформація, отримана методом дистанційної зйомки)
8. Цифрова модель місцевості (Дані перепадів висот)
КЕРУВАННЯ службами МІСТА В НОРМАЛЬНИХ І КРИЗОВИХ СИТУАЦІЯХ. Забезпечується застосуванням сучасних систем управління робочими процесами (workflows), виявленням інцидентів, комунікацій (електронна пошта, мобільний зв'язок і мобільні додатки та ін.). Робочі процеси описуються на етапі проектування ПАП і забезпечують функціонування СЦ і служб міста, груп швидкого реагування в умовах нормальної роботи і при виникненні тривог. Сигнали тривоги різних рівнів формуються автоматично або операторами, особами, які приймають рішення (ОПР). Залежно від виду тривог ( "пожежа", "повінь", "виробнича аварія", "поранена людини", "затор на дорозі" та ін) запускаються ті чи інші сценарії реагування (SCRIPTS) і відповідні робочі процеси (стандартні операційні процедури): Дії операторів СЦ гранично автоматизовані і зручні. Взаємодія з датчиками (відеокамерами та ін.), групами реагування, дронамі, ЛПР забезпечується в реальному часу з прив'язкою до карти і гео-координат.
ІНЦИДЕНТ МЕНЕДЖМЕНТ НА СУЧАСНОМУ РІВНІ (Business Process Management (BPM)). Дозволяє забезпечити ефективну роботу операторів за стандартними операційними процедурами, що зводить ризик людської помилки практично до нуля. Значно знижуються супутні експлуатаційні витрати.

АНАЛІТИЧНА ОБРОБКА ІНФОРМАЦІЇ. Виконується з використанням даних статистики, інформаційних систем замовника (ERP, CRM, SCADA, ECM і ін.), ЗМІ та соцмереж, датчиків стану міста. Застосовується інструмент "Self Service Analytics", що дозволяє обробляти величезні масиви даних, формувати зручні дешборди швидко та при мінімальній підготовці персоналу. Дані аналітики значно скорочують час реакції і підвищують якість роботи операторів і ЛПР в разі виникнення інцидентів, забезпечують можливості передбачення подій.

ПІДТРИМКА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ. На додаток до візуальних інструментів підтримки прийняття рішень (цілісна операційна картина і зручне представлення різнорідної інформації для операторів і ЛПР) і методам інцидент-менеджменту, пропонується метод прогнозування для замовника, заснований на правилах, досліджень операцій, машинному навчанні.

Протоколювання (РЕЗЕРВНЕ) інформації і дій операторів та команд реагування з метою подальшого аудиту та навчання.
Основні функції ПАП LeatEYE реалізуються програмними модулями. На етапах консалтингу та проектування визначається оптимальний набір модулів для клієнта. В процесі реалізації проекту виконується адаптація програмного забезпечення.

             Виникли питання - напишіть нам

E-mail: info@leater.od.ua

Адреса для кореспонденції: 65003 м. Одеса, вул. Чорноморського Козацтва 103, оф 104

              Герасимович Дмитро Олегович

             Менеджер відділу продажів обладнання та проектів

               (у тому числі питання, пов'язані з орендою техніки)

    Тел.: +380 (67) 557-13-19


© All Right Reserved. My company Inc.
e-mail us: hello@company.cc
Made on
Tilda