+380 (48) 777-98-73
+380 (48) 777-98-74
65003, Україна, м. Одеса
вул. Чорноморського Козацтва 103,
офіс 104
Ua / Ru
Автоматизація Crestron
Система автоматизації Crestron або, як її ще називають, "Розумний будинок" від фірми Crestron (США) - це комплекс автоматизованого управління квартирою або будинком. Система покликана підвищити комфорт та безпеку перебування у будинку, а також знизити комунальні платежі.

Комплекс автоматизації Crestron складається із системи безпеки (контроль доступу, відеоспостереження), системи контролю клімату, системи управління освітленням, системи управління аудіо-відео обладнанням, системи контролю інженерних комунікацій (електропровід, водопровід, газопровід). Кожна із систем з'єднується з центральним контролером, що дозволяє отримати повний контроль над будинком. Управління здійснюється з настінних сенсорних панелей, зі смартфонів через мережу WIFI, або віддалено за допомогою комп'ютера.

А тепер докладніше про можливості системи автоматичного керування Crestron.
Безпеку Вашого будинку або квартири забезпечать датчики руху, присутності, витік води або газу, пожежні датчики. Отримавши сигнал, наприклад, від датчика витоку газу, система автоматично перекриє газопровід та сповістить господаря про аварійну ситуацію. Якщо, наприклад, під час Вашої відсутності спрацював датчик руху, система викличе охорону. Можливість системи управління Crestron імітувати наявність господарів будинку, зменшує ймовірність квартирної крадіжки.
Крім безпеки, система Crestron дозволяє автоматично керувати кліматом. Тобто коли в будинку знаходяться люди, система підтримує задану температур (при чому для кожного приміщення можна задавати свою температуру). А коли нікого не буде в будинку, опалення чи кондиціювання буде автоматично переведено в економний режим, що суттєво знижує витрати. Систему керування можна настроїти таким чином, щоб безпосередньо перед Вашим приїздом у будинку встановилася задана температура.
Система управління освітленням може включати та вимикати світло за розкладом, або автоматично вмикати світло коли Ви заходите в кімнату та вимикати після Вашого відходу. Є можливість керування яскравістю світла залежно від часу доби.

Найбільш зручним застосуванням системи Crestron є автоматичне керування домашнім кінотеатром, адже на сьогоднішній день домашній кінотеатр складається з великої кількості компонентів, якими треба керувати. А робити це за допомогою п'яти, шести чи семи пультів дистанційного керування не завжди зручно. Автоматика Crestron дозволяє керувати всіма компонентами з одного лише планшета або смартфона. Більш того, система дозволяє натисканням однієї кнопки увімкнути проектор, Blu-ray плеєр, ресівер, плавно погасити світло, а також опустити моторизований екран та зашторити всі штори, оснащені електроприводом.

І найголовніше - повне керування будинком або іншим приміщенням здійснюється із сенсорного пульта, смартфона або віддалено за допомогою комп'ютера.
Якщо в приміщеннях, які планується обладнати системою автоматизації Crestron, йде ремонт – це ідеальний час для прокладання кабелів та підготовки монтажу настінних розеток та панелей, підготовки монтажу вбудованих динаміків та іншого обладнання, призначеного для прихованого монтажу.
Метою нашої роботи є побудова такого комплексу автоматизованого керування будинком або квартирою, який забезпечить максимальний комфорт, безпеку та зручність керування всіма системами.

Ми виконаємо для Вас комплексне оснащення під ключ обладнанням для автоматизації Crestron і правильно його налаштуємо. При цьому наші фахівці допоможуть вибрати саме те обладнання, яке зможе реалізувати Ваші побажання.

Під словами "під ключ" ми розуміємо:
- Підбір обладнання;
- поставка обладнання;
- прокладання кабелів та проводів;
- монтаж та підключення обладнання;
- Налаштування всього комплексу як цілісної системи;
- Навчання представників Замовника експлуатації встановлених систем;
- гарантійне та післягарантійне обслуговування.

У системі автоматизації Crestron ми пропонуємо такі підсистеми:
- проектори – для домашнього кінотеатру;
- екрани – ручні, моторизовані, на рамі;
- дисплеї – LCD панелі, плазмові панелі;
- звукопідсилення – підсилювачі, ресивери;
- гучномовці - вбудовувані "заподлицо" в стелю або в стіну, підлогові, поличні, у тому числі для використання на вулиці та в басейні;
- системи управління освітленням та шторами;
- Системи управління кліматом;
- Системи контролю доступу.
Ласкаво просимо до сайту системного інтегратора
рішень та систем комплексної безпеки!
Про компанію
ТОВ "ЛИТЕР-ПІВДЕНЬ" у місті Одесі.

Профіль нашої діяльності – це професійні аудіо-відео та інформаційні системи.

Наше підприємство має понад 22 річний досвід роботи та тисячі реалізованих проектів, які дозволять нам успішно виконати проект будь-якого рівня складності.
© 2022 Leater Одеса - продаж і оренда аудіо та відео обладнання. Всі права захищені.
Розділи сайту
Контакти
Адреса:
ТОВ "ЛИТЕР-ПІВДЕНЬ" 65003, Україна, м. Одеса
вул. Чорноморського Козацтва 103, офіс 104
+380 (48) 777-98-73
+380 (48) 777-98-74
info@leater.od.ua
Зв'язатися з нами
Перейти до Facebook
Made on
Tilda