+380 (48) 777-98-73
+380 (48) 777-98-74
65003, Україна, м. Одеса
вул. Чорноморського Козацтва 103,
офіс 104
Ua / Ru
Система управління чергою
Система Управління Чергою (Електронна черга) — це рішення, яке дозволяє керувати потоком відвідувачів в автоматичному режимі, а також інформувати відвідувачів про послуги, час їх надання та багато іншого.

Типовий варіант системи керування чергою. Під час входу встановлюється термінал реєстрації клієнтів. У меню терміналу позначені основні послуги, що надаються,
наприклад, оформлення довідок, видачу дозволів, реєстрація документів. Вибравши потрібну послугу, клієнт отримує талон з реєстраційним номером та вирушає у місце очікування.

Клієнт чекає своєї черги, поки система не викличе його і не повідомить, в який кабінет звернеться. У працівників на комп'ютерах встановлена ​​програма виклику клієнтів, де відображається черга на його послугу. Використовуючи пульт, оператор викликає наступного клієнта, про що відбувається повідомлення на центральному табло, яке встановлено на місці очікування клієнтів.
Система управління чергою складається з таких основних компонентів:
головне табло (настінні дисплеї, РК монітор);
сенсорний термінал;
табло робочого місця;
віртуальний пульт для працівника;
програмне забезпечення.
Впровадження системи управління чергою дає можливість прискорити процес обслуговування і підвищити зручність обслуговування для клієнтів. Використання такої системи дозволяє уникнути конфліктних ситуацій у чергах і стовпотворах біля дверей кабінетів, клієнти, що очікують, не переживають що пропустять свою чергу.
На комп'ютері керівника організації встановлюється програма моніторингу, яка формує детальні звіти про кількість клієнтів, час обслуговування клієнтів, кількість звернень щодо кожної послуги тощо.

Наша мета - організувати для Вас надійну та функціональну систему управління чергою, яка дозволить підвищити зручність обслуговування як для Ваших клієнтів, так і для Ваших співробітників.
Ми виконаємо для Вас комплексне оснащення "під ключ" аудіо-відео, мережевим, керуючим та іншим обладнанням системи управління чергою. Фахівці нашої фірми мають великий досвід у подібних рішеннях. Тому ми допоможемо створити найбільш оптимальну систему, що поєднує у собі високу функціональність та якість за помірною ціною.

Під словами "під ключ" ми розуміємо:
- вибір концепції та набору функцій, які зможе реалізувати система управління чергою;
- проектування/підбір обладнання;
- поставка обладнання;
- прокладання кабелів та проводів;
- монтаж та підключення обладнання;
- Налаштування всього комплексу як цілісної системи;
- Навчання представників Замовника експлуатації встановленої системи;
- гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Ласкаво просимо до сайту системного інтегратора
рішень та систем комплексної безпеки!
Про компанію
ТОВ "ЛИТЕР-ПІВДЕНЬ" у місті Одесі.

Профіль нашої діяльності – це професійні аудіо-відео та інформаційні системи.

Наше підприємство має понад 22 річний досвід роботи та тисячі реалізованих проектів, які дозволять нам успішно виконати проект будь-якого рівня складності.
© 2022 Leater Одеса - продаж і оренда аудіо та відео обладнання. Всі права захищені.
Розділи сайту
Контакти
Адреса:
ТОВ "ЛИТЕР-ПІВДЕНЬ" 65003, Україна, м. Одеса
вул. Чорноморського Козацтва 103, офіс 104
+380 (48) 777-98-73
+380 (48) 777-98-74
info@leater.od.ua
Зв'язатися з нами
Перейти до Facebook
Made on
Tilda