+380 (48) 777-98-73
+380 (48) 777-98-74
65003, Україна, м. Одеса
вул. Чорноморського Козацтва 103,
офіс 104
Ua / Ru
Комп'ютерний клас
Комп'ютерний клас - це спеціальне приміщення, обладнане об'єднаними в єдину мережу комп'ютерами та призначене для навчання роботі з персональним комп'ютером. Викладач за допомогою свого комп'ютера може повністю контролювати комп'ютери учнів, у тому числі перевіряти відповіді учнів, не відходячи від свого комп'ютера.

Комп'ютерний клас складається із ПК викладача, ПК учнів, комп'ютерної мережі (Ethernet або USB), спеціального програмного забезпечення. Також комп'ютерний клас слід укомплектувати акустичною системою, принтером, сканером тощо.

Сьогодні найоптимальнішим варіантом комп'ютерного класу є комп'ютерний клас з урахуванням мережевих моніторів. Мережеві монітори спочатку створювалися для збільшення надійності комп'ютерної системи, зниження експлуатаційних витрат та економії на програмному забезпеченні. Відмінною особливістю таких моніторів є те, що 30 моніторів можна підключити до одного системного блоку, який робить всі обчислювальні операції.

Отже, для отримання 30 робочих місць Вам необхідно придбати лише одну операційну систему, а сьогодні її вартість доходить до 30 - 50% від вартості самого ПК.
Використовуючи монітори в комп'ютерному класі замість класичних ПК, ви отримуєте наступні переваги:
- низький рівень шуму внаслідок використання лише одного системного блоку;
- економія електроенергії - один мережевий монітор споживає 5 Вт електроенергії, замість 100 - 300 Вт споживаними звичайним ПК;
- низьке тепловиділення мережевих моніторів дозволяє скоротити кількість кондиціонерів, заощаджуючи при цьому гроші та за електроенергію;
- Збільшення терміну експлуатації - більшість ПК вимагають заміни через 3 - 5 років, а мережевий монітор може служити протягом 10 років.

Переваги мережевих моніторів доповнює операційна система Windows MultiPoint Server, розроблена спеціально для сфери освіти. Windows MultiPoint Server дозволяє:
- легко надавати загальний доступ до навчальних матеріалів для кількох груп учнів – досить просто перетягнути файл із бібліотеки викладача до каталогу загальнодоступних документів;
- створювати персональні папки для зберігання особистих документів учнів, причому деякі особисті папки можуть бути в загальному доступі;
- спростити процес встановлення програм - достатньо встановити програму на host-комп'ютер і вона автоматично стане доступною на всіх мережевих моніторах;
- тимчасово призупиняти роботу на комп'ютері – учень автоматично зберігає свій сеанс не виходячи із системи, при цьому мережевий монітор стає доступним для інших учнів;
- легко керувати мережевими моніторами та контролювати їхню роботу - викладач може бачити як учень працює за комп'ютером і при необхідності допомагати йому.

Якщо у Вашому кабінеті, який Ви плануєте обладнати під комп'ютерний клас, йде ремонт – це ідеальний час для прокладання кабелів та монтажу настінних розеток, панелей та іншого обладнання, призначеного для прихованого монтажу.

Наша мета – організувати для Вас зручний та функціональний комп'ютерний клас. Ми виконаємо для Вас комплексне оснащення "під ключ" комп'ютерним, аудіо-відео, мережевим, керуючим та іншим обладнанням комп'ютерного класу. Фахівці нашої фірми мають великий досвід у подібних рішеннях. Тому ми порадимо, як усе правильно організувати, щоб дотриматися балансу функціональності, якості та ціни.

Під словами "під ключ" ми розуміємо:
- вибір концепції та набору функцій, які зможе реалізувати комп'ютерний клас;
- проектування/підбір обладнання;
- поставка обладнання;
- прокладання кабелів та проводів;
- монтаж та підключення обладнання;
- Налаштування всього комплексу як цілісної системи;
- Навчання представників Замовника експлуатації встановлених систем;
- вступний інструктаж з основ роботи з комп'ютерним класом;
- гарантійне та післягарантійне обслуговування.

У комп'ютерному класі ми використовуємо таке обладнання:
- мережеві монітори LG /Корея/;
- Операційна система Windows MultiPoint Server.
Ласкаво просимо до сайту системного інтегратора
рішень та систем комплексної безпеки!
Про компанію
ТОВ "ЛИТЕР-ПІВДЕНЬ" у місті Одесі.

Профіль нашої діяльності – це професійні аудіо-відео та інформаційні системи.

Наше підприємство має понад 22 річний досвід роботи та тисячі реалізованих проектів, які дозволять нам успішно виконати проект будь-якого рівня складності.
© 2022 Leater Одеса - продаж і оренда аудіо та відео обладнання. Всі права захищені.
Розділи сайту
Контакти
Адреса:
ТОВ "ЛИТЕР-ПІВДЕНЬ" 65003, Україна, м. Одеса
вул. Чорноморського Козацтва 103, офіс 104
+380 (48) 777-98-73
+380 (48) 777-98-74
info@leater.od.ua
Зв'язатися з нами
Перейти до Facebook
Made on
Tilda