+380 (48) 777-98-73
+380 (48) 777-98-74
65003, Україна, м. Одеса
вул. Чорноморського Козацтва 103,
офіс 104
Ua / Ru
Інтерактивний лазерний тир LaserTrainer
Комплекс LaserTrainer – це програмно-апаратне рішення для комп'ютерної імітації стрільби з використанням макетів стрілецької зброї, обладнаних лазерними випромінювачами. Основне призначення комплексу – це проведення занять курсу «Захист вітчизни» для учнів 10-11 класів, а також навчання стрільби та проведення змагань.


Комплекс LaserTrainer складається з:
проектора із проекційним екраном; персонального комп'ютера; програмного забезпечення, відеокамери зі світлофільтром; набору стрілецьких вправ; макет стрілецької зброї з лазерним випромінювачем.Лазерний тир працює наступним чином. Здійснюючи постріл, стрілець посилає лазерний імпульс у що відображається на екрані мета. Екран постійно сканує відеокамера. Коли відеокамера виявляє позначку лазерного променя на екрані, вона передає комп'ютер зображення мішені з позначкою.
Комп'ютер визначає координати точки пострілу і змінює картинку мішені відповідним чином, наприклад, демонструє попадання кулі в ціль.
Визначення точки пострілу відбувається в такий спосіб. Комп'ютерна програма (модуль розпізнавання) порівнює кадри зображення з відеокамери і коли камера виявляє у кадрі точку лазерного променя, модуль розпізнавання обчислює координати цієї точки. При цьому спеціальний алгоритм програми дозволяє блокувати помилкові спрацьовування розпізнавання модуля.

В інтерактивному тирі LaserTrainer використовуються масогабаритні макети стрілецької зброї. Отже, не потрібне отримання спеціального дозволу на зброю. Також немає потреби обладнати спеціальне приміщення для стрільб – достатньо кімнати, яка обладнана проектором, проекційним екраном та комп'ютером.
Купуючи інтерактивний тир LaserTrainer, ви отримуєте недорогий і повністю готовий до використання продукт, що не вимагає спеціально обладнаного приміщення та жодних дозволів. Тир LaserTrainer безпечний, простий в експлуатації та функціональний. А головне – легко вирішує проблему вогневої підготовки учнів.
Интерактивный лазерный тир
LaserTrainer
Ласкаво просимо до сайту системного інтегратора
рішень та систем комплексної безпеки!
Про компанію
ТОВ "ЛИТЕР-ПІВДЕНЬ" у місті Одесі.

Профіль нашої діяльності – це професійні аудіо-відео та інформаційні системи.

Наше підприємство має понад 22 річний досвід роботи та тисячі реалізованих проектів, які дозволять нам успішно виконати проект будь-якого рівня складності.
© 2022 Leater Одеса - продаж і оренда аудіо та відео обладнання. Всі права захищені.
Розділи сайту
Контакти
Адреса:
ТОВ "ЛИТЕР-ПІВДЕНЬ" 65003, Україна, м. Одеса
вул. Чорноморського Козацтва 103, офіс 104
+380 (48) 777-98-73
+380 (48) 777-98-74
info@leater.od.ua
Зв'язатися з нами
Перейти до Facebook
Made on
Tilda