+380 (48) 777-98-73
+380 (48) 777-98-74
65003, Україна, м. Одеса
вул. Чорноморського Козацтва 103,
офіс 104
Ua / Ru
Головна / Новини
У вересні цього року фахівці компанії ТОВ "ЛІТЕР-ПІВДЕНЬ" Одеса встановили у семи школах міста Чорноморськ (колишній Іллічівськ) по одному інтерактивному комплекту SMART, що складається з інтерактивної дошки SMARTBoard SBM680V та фірмового короткофокусного проектора SMART V30PJR.
Інтерактивні дошки
SMARTBoard у Чорноморську
Компанія ТОВ "ЛИТЕР-ПІВДЕНЬ" Одеса оснастила школу №10 у місті Олександрія (Кіровоградській області) сучасним комп'ютерним класом на базі «тонких клієнтів» Ncomputing L300 та операційної системи Windows Multipoint Server 2012.
Комп'ютерний клас розрахований на 16 учнів. Особливість такого комп'ютерного класу в тому, що на робочих місцях учнів немає комп'ютерів, а є тільки монітори, клавіатури, мишки та термінали Ncomputing L300.
Комп'ютерний клас
м. Олександрія
Компанія ТОВ "ЛИТЕР-ПІВДЕНЬ" Одеса пропонує в оренду бездротову конференц-систему Proel PA DWSKIT. Система складається з чотирьох бездротових конференц-мікрофонів та приймального пристрою. Дальність дії становить 50 метрів за умов прямої видимості. Живлення бездротових мікрофонів здійснюється від акумуляторів або батарейок типу АА.
Бездротова
конференц-система Proel
Компанія ТОВ "ЛИТЕР-ПІВДЕНЬ" Одеса пропонує в оренду короткофокусний проектор Epson EB-536Wi яскравістю 3400 люмен з інтерактивною функцією.
Короткофокусний проектор
Epson EB-536Wi
Компанія Epson підготувала унікальну пропозицію напередодні Чемпіонату Європи з футболу. Тільки з 1 травня по 30 червня при покупці проекторів Epson – лампа або 3D-окуляри у подарунок!
Проектори Epson – це яскраві емоції та 100% ефект присутності завдяки чіткому, яскравому зображенню на великому екрані. Дивись футбол на великому екрані на місці з Epson!
Акція «Дивися футбол
на великому екрані!
Компанія ТОВ "ЛИТЕР-ПІВДЕНЬ" Одеса продовжила наступного року свою участь у програмі Microsoft Authorized Education Reseller (AER) та отримала новий сертифікат від корпорації Майкрософт. Цей сертифікат підтверджує відповідність співробітників ТОВ "ЛІТЕР-ПІВДЕНЬ" Одеса вимогам Microsoft.
ТОВ «ЛИТЕР» Одеса знову
отримала сертифікат
Microsoft Authorized Education Reseller
(AER) від корпорації Майкрософт
Сторінка 1 из 4
На початок 1 2 3 4
Однією із складових ефективного навчального процесу є використання високоякісного обладнання. Компанія Epson пропонує рішення, що поєднують у собі все необхідне для дитячих садків, шкіл та вищих навчальних закладів: доступну ціну, економічність експлуатації та високу надійність. Використовуючи рішення Epson, кожен вчитель може створювати барвисті та наочні матеріали, які роблять навчальний процес більш простим та ефективним.
Збери свій інтерактивний клас та отримай унікальну пропозицію!
Акція "Epson – освіті!"
Початковим став 50-ти дюймовий SMART-телевізор PHILIPS 50PFT4509. Крім функцій SMART-ТВ, телевізор має і традиційний вбудований програвач USB-дисків, який стане в нагоді при показі демонстраційних роликів і т.п.
Компанія ТОВ "ЛИТЕР-ПІВДЕНЬ" Одеса
збільшила кількість наданих
в оренду LCD-панелей
Тепер Ви зможете придбати інтерактивну дошку SMART Board за найнижчою ціною. Подробиці акції ви можете дізнатись у наших менеджерів. Детальні технічні характеристики ви можете дізнатися тут.
Ця модель стала найпопулярнішою інтерактивною дошкою в м. Одеса завдяки високій надійності та зручності використання як самої дошки, так і програмного забезпечення SMART NoteBook.
Увага! Оголошується розпродаж
інтерактивних дощок
SMART Board SB680
Компанія Panasonic прагне підтримувати освіту в Україні навіть у такий непростий для всіх виробників час. Щоб зробити інтерактивні дошки Panaboard доступнішими, виробником було переглянуто ціноутворення. Тепер це обладнання стало ще більш доступним і не тільки для вищих навчальних закладів та корпоративної освіти, але й для шкіл та дитячих садків.
Наприклад, інтерактивна дошка Panasonic UB-T580-G діагоналлю 77 дюймів тепер коштує 1000 у.о.
Зниження цін на інтерактивні
дошки Panasonic Panaboard
Ласкаво просимо до сайту системного інтегратора
рішень та систем комплексної безпеки!
Про компанію
ТОВ "ЛИТЕР-ПІВДЕНЬ" у місті Одесі.

Профіль нашої діяльності – це професійні аудіо-відео та інформаційні системи.

Наше підприємство має понад 22 річний досвід роботи та тисячі реалізованих проектів, які дозволять нам успішно виконати проект будь-якого рівня складності.
© 2022 Leater Одеса - продаж і оренда аудіо та відео обладнання. Всі права захищені.
Розділи сайту
Контакти
Адреса:
ТОВ "ЛИТЕР-ПІВДЕНЬ" 65003, Україна, м. Одеса
вул. Чорноморського Козацтва 103, офіс 104
+380 (48) 777-98-73
+380 (48) 777-98-74
info@leater.od.ua
Зв'язатися з нами
Перейти до Facebook
Made on
Tilda