+380 (48) 777-98-73
+380 (48) 777-98-74
65003, Україна, м. Одеса
вул. Чорноморського Козацтва 103,
офіс 104
Ua / Ru
Интерактивный лазерный тир
LaserTrainer

Компанія ТОВ "ЛИТЕР-ПІВДЕНЬ" Одеса представляє новий продукт – інтерактивний лазерний тир LaserTrainer. Це комплекс, що складається з: - проектора з проекційним екраном; персонального комп'ютера; програмного забезпечення, відеокамери зі світлофільтром; набору стрілецьких вправ; макет стрілецької зброї з лазерним випромінювачем.

Програмне забезпечення LaserTrainer створено з урахуванням кращих програмних рішень обробки відео та доповнено унікальним алгоритмом виявлення лазерного променя.

Розробники інтерактивного лазерного тиру створили продукт, який легко інтегрувати в інфраструктуру навчального закладу, адже для повноцінної роботи тиру необхідне лише приміщення обладнане проектором з проекційним екраном та комп'ютером.

Причому достатньо комп'ютера, який відповідає мінімальним вимогам операційної системи WINDOWS 7, 8 або 10. Як комп'ютер цілком можна використовувати ноутбук.

Дуже важливою перевагою інтерактивного лазерного тиру є його безпека (відсутність вогнепальної або пневматичної зброї) та простота розгортання, тому що немає необхідності отримувати дозволи на зброю та готувати спеціальне приміщення.
Для тиру LaserTrainer можна придбати готові комп'ютерні стрілецькі вправи, можна замовити створення індивідуальних вправ, а також завантажити з мережі Інтернет велику кількість ігор «стрілялок».
Інтерактивний лазерний тир LaserTrainer
Ласкаво просимо до сайту системного інтегратора
рішень та систем комплексної безпеки!
Про компанію
ТОВ "ЛИТЕР-ПІВДЕНЬ" у місті Одесі.

Профіль нашої діяльності – це професійні аудіо-відео та інформаційні системи.

Наше підприємство має понад 22 річний досвід роботи та тисячі реалізованих проектів, які дозволять нам успішно виконати проект будь-якого рівня складності.
© 2022 Leater Одеса - продаж і оренда аудіо та відео обладнання. Всі права захищені.
Розділи сайту
Контакти
Адреса:
ТОВ "ЛИТЕР-ПІВДЕНЬ" 65003, Україна, м. Одеса
вул. Чорноморського Козацтва 103, офіс 104
+380 (48) 777-98-73
+380 (48) 777-98-74
info@leater.od.ua
Зв'язатися з нами
Перейти до Facebook
Made on
Tilda