+380 (48) 777-98-73
+380 (48) 777-98-74
65003, Україна, м. Одеса
вул. Чорноморського Козацтва 103,
офіс 104
Ua / Ru
Рішення / Рішення для оренди / Оренда Фліп-чарта
Електронний фліпчарт SMART kapp підключається до вашого смартфону та в режимі реального часу передає всі записи на смартфони та комп'ютери ваших слухачів за допомогою мережі інтернет. Ви можете проводити тренінг (семінар, урок) навіть якщо ваші слухачі знаходяться в різних країнах – всі вони одночасно бачитимуть ваші записи. З електронним фліпчартом SMART kapp ви зможете стерти помилки спеціальною губкою. Всі ваші записи можна зберігати на USB флешку за допомогою однієї кнопки на фліпчарті.
Якщо ви бажаєте ефективно провести виступ, ви можете взяти в оренду електронний фліпчарт SMART kapp
Фліп-чарт є плоскою похилою поверхнею з кріпленням для аркуша або блоку аркушів паперу. Як правило, має триніжну опору. Листи перевертаються за принципом блокнота, що дозволяє легко провести багатосторінкову презентацію. Крім паперу, як листя, можна використовувати і сам фліп-чарт. Необхідно лише застосувати спеціальні сухопрання маркери. Перевага фліпчартів – мобільність, їх легко можна переставляти з місця на місце. Тому він буде вашим незамінним помічником на тренінгах, конференціях, семінарах, зборах та нарадах. Фліп-чарти допомагають у засвоєнні інформації, залучаючи зорову пам'ять слухачів, що підвищує ефективність вашого виступу.
Ласкаво просимо до сайту системного інтегратора
рішень та систем комплексної безпеки!
Про компанію
ТОВ "ЛИТЕР-ПІВДЕНЬ" у місті Одесі.

Профіль нашої діяльності – це професійні аудіо-відео та інформаційні системи.

Наше підприємство має понад 22 річний досвід роботи та тисячі реалізованих проектів, які дозволять нам успішно виконати проект будь-якого рівня складності.
© 2022 Leater Одеса - продаж і оренда аудіо та відео обладнання. Всі права захищені.
Розділи сайту
Контакти
Адреса:
ТОВ "ЛИТЕР-ПІВДЕНЬ" 65003, Україна, м. Одеса
вул. Чорноморського Козацтва 103, офіс 104
+380 (48) 777-98-73
+380 (48) 777-98-74
info@leater.od.ua
Зв'язатися з нами
Перейти до Facebook
Made on
Tilda